Ledenlijst

aannemersbedrijf Koen Meijer BV Leo de Haan www.koenmeijer.nl
Aapkes hoveniers Marten Aapkes www.aapkeshoveniers.nl
Abiant Uitzendgroep Erik de Jonge www.abiant.nl
Abiant Uitzendgroep Bert Kuipers www.abiant.nl
ABN AMRO Bank N.V. Harm-Willem Naaijer www.abnamro.nl
ABN AMRO Bank N.V. Alice Joling www.abnmro.nl
Accon AVM Marco Lemein www.acconavm.nl
Administratiekantoor H.W. Oosting Jr. Wim Heijes www.oosting.biz
Administratiekantoor Kruize Jimmy Kruize www.adminkruize.nl
Admkantoor Sokolowski-Klaassens Herman Kroon www.sokolowski-klaassens.nl
Advisor Groep Dick Abee www.advisorgroep.nl
Advocatenkantoor BOJA Trinet Hidding www.advocatenkantoorboja.nl
Altijddebestewijn.nl Philip Beekman www.altijddebestewijn.nl
Arriva Touring Ina Meijerink www.arrivatouring.nl
Arriva Touring Nicole van der Zwet www.arrivatouring.nl
Arriva Touring Harry de Jong www.arrivatouring.nl
Assurantiekantoor H.P. Korte Herman Korte www.hpkorte.nl
Attent marketing Sanne de Gooyer www.attentmarketing.nl
Autobedrijf D Mulder Dennis Mulder http://www.autobedrijf-dmulder.nl
Autobedrijven ESA Veendam bv Boelo Schuurman www.esatrucks.nl
Autowasstraat Hoogebrug Marcel Sloot www.wasstraatwinschoten.nl
Azzurro eten & drinken Annuska Stolk www.azzurroblauwestad.nl
B. Steenhuis Sloopwerken B.V. Henry Steenhuis www.steenhuis-sloopwerken.nl
b.steenhuis sloopwerken bas steenhuis www.steenhuis-sloopwerken.nl
B.V. Goede Uitvoering Werken (GUW) Dirk Bruin www.guwub.nl
B.V. Oldambt Eiko Jan Duursema www.oldambt.nl
Bakker Boven Assurantien Wim Bakker www.bakkerboven.nl
Balkan Restaurant Makedonia Armando Mamutovski www.makedonia.nl
Becker Installatietechniek bv Harry Becker www.becker-installatietechniek.nl
Beka Internationaal Transport BV Bert Loppersum www.bekatransport.nl
Betar Europe Coen Warris -
Bloemenzaaki In Bloei Pascal Meinders www.bloemenzaakinbloei.nl
BNB accountants B.V. Mardi Bosker-Hut www.bnbaccountants.nl
BNB accountants B.V. Arjan Boer www.bnbaccountants.nl
Boer verzekeringen - makelaardij Albert Boer www.makelaardijboer.nl
Boerma Hulsebos bv Techn. Install. Bedr. Marco R. Hulsebos www.boermahulsebos.nl
Borgtechniek B.V. Henk Vrieze www.borgtechniek.nl
Bouwbedrijf Mulder BV Hindrik Mulder www.bbmulder.nl
Bouwkundig adviesbureau H.Hillenga Herman Hillenga www.adviesbureauhillenga.com
Bouwonderneming Kuiper BV Harry Kuiper www.kuiperblijham.nl
Brinkkamp B.V. Han Brink www.brinkkamp.nl
Bruins Verheek makelaars Altjo Bruins www.bruinsverheek.nl
BSD Scheemda bv, Bouw en Groen service Laurenz Dijkhuis www.bsdscheemda.nl
Campus Winschoten Harm Stel campusws.nl
Campus Winschoten, Noorderpoort Grieta Konings www.campusws.nl
Century Autogroep Gerben Kleijer www.century.nl
Cloudteq online werken BV Tjipke Paas www.cloudteq.nl
Coach, mentor, Trainer Petra Kamphuis www.petrakamphuis.nl
CompuDivision Stephan Engberts www.compudivision.nl
Copy Republic Marc Sanders www.copyrepublic.nl
Cubri Noord Harm Velt www.cubri.nl
Cultuurhuis De Klinker Marcel Koerts www.indeklinker.nl
Cultuurhuis De Klinker Leo Hegge www.indeklinker.nl
Datas kantoor kompleet Aaltjo van der Wal www.datas.nl
De Haan Advocaten & Notarissen René Luinstra www.dehaanlaw.nl
De Haan Advocaten & Notarissen Trudy Haan www.dehaanlaw.nl
De Jong & Laan accountants Chiel Heeres www.jonglaan.nl
DesignByU VOF Monique Moeslund www.designbyu.dk
Dijk Vastgoed Scheemda Dick Baar www.dijk-vastgoed.nl
Dijk Vastgoed Scheemda Hans Boven www.dijk-vastgoed.nl
Dijker BMW Jasper Klimp www.dijkerbmw.nl
Dofine Hans Luiken www.dofine.nl
Dutch Marine Inspection BV Albert de Roos www.dutchmarineinspection.nl
Eclatant Schoonmaakbedrijf Rene Kip www.eclatant.nl
Edens technisch bureau Meint Edens www.edens-midwolda.nl
Egmond Advies Jan Eggens www.egmondadvies.nl
Ekamper licht&adviesbureau Edwin Ekamper www.ekamperlicht.nl
Euro Logistic Groningen B.V. Peter Blouw www.eurologistic-groningen.nl
F J de Jong Financieel Adviesbureau BV Frans de Jong fjjbv.nl
Finfisgroep Alfred Kroon www.finfisgroep.nl
First Class Couriers Rene de Vries www.firstclasscouriers.nl
Flexhydro Winschoten bv Romke Groeneveld www.flexhydro.nl
Flynth Adviseurs & Accountants BV Ron de Wit www.flynth.nl
Fontana Resort Bad Nieuweschans Jos Keizer www.fontanaresort.nl
Fortune hot drinks Adri Klooster www. fortune.nl
Foto Nijkamp Egbert Nijkamp https://www.fotonijkamp.nl/
Frema-Telecom Fredrik Aukes http://www.frema-telecom.nl
Frey Oogzorg Henk Akkerman www.freyoogzorg.nl
Gasterij Smits Erik Nap www.gasterijsmits.nl
Geert de Ruiter Strategic Sales Solutions Geert de Ruiter -
Gemeente Bellingwedde Erik Triemstra www.bellingwedde.nl
Gemeente Oldambt Arie Dijkhuis www.gemeente-oldambt.nl
Gerechtsdeurwaarders- & Incassokantoor Winsch Henk Kral www.giw-winschoten.nl
Hensens & Hensens Adm. Belastingkundigen Gert Hensens www.hensensenhensens.nl
Hensens & Hensens Adm. en Bel. kundigen Folkert Hensens www.hensensenhensens.nl
Hessels Zeefbanden Alex Hessels www.hesselszeefbanden.nl
HH van der Velde BV Marinus van der Velde www.hhvdvelde.nl
houwing-hagedoorn Peter Hagedoorn www@houwing-hagedoorn.nl
Hoza Holding B.V. Klaas Oolders www.hoza.nl
Hoza Logistic solutions Klaas Oolders www.hoza.nl
Huis en Heem Verkoopstyling en Meubelverhuur Pleunie Kraak www.huisenheem.nl
ING Bank Rene Pott www.ing.nl
Interfit BV Roelof Kuper www.interfit.nu
Interfurn BV Gerard Erents www.interwinn.com
Interoffice Wim Zuurman www.interoffice.nl
Interoffice Kantoorinrichting B.V. Martijn Dieterman interoffice.nl
Interoffice Kantoorinrichting B.V. Thijs Helmers www.interoffice.nl
Interoffice Kantoorinrichting B.V. Jeroen Helmers www.interoffice.nl
J.P. van der wal Blijham Edwin Messchendorp www.vanderwalblijham.nl
J.P. van der Wal v.o.f. Derk-Jurrie van der Wal www.vanderwalblijham.nl
Ja Schoon Andre Oosterhuis www.jaschoon.com
Joh. Smit Transport BV Joh. Smit -
Kalk Banden B.V. Erik Kalk www.kalk-banden.nl
Keuringsbedrijf Kuiper Phillip Kuiper www.keuringsbedrijfkuiper.nl
Klaassens Advies Ramon Klaassens www.klaassensadvies.nl
Kleur je Dag Marianne Kremer-Perdok www.kleurjedag.com
Klooster Reizen BV Gerda Klooster www.kloosterreizen.nl
Kloosterboer, zekerheid zonder zorgen Jan Kloosterboer www.zekerheidzonderzorgen.nl
Koert.nu koert hensema www.koert.nu
Kruijer Foods Gert Kruijer www.kruijerfoods.com
LAcollege Harm Dijkstra www.LAcollege.nl
LinQhost B.V. Internet Services Robert van den Berg http://www.linqhost.nl
Makelaardij Ing. H.H. Smit Henriette Kemper www.makelaardijsmit.nl
Marst BV/ Brodies Business & Logies Midwolda Marc Steenhuis www.marst.nl / www.brodies.nl
Meidenavond.eu Wim Bos www.meidenavond.eu
MF Henriëtte Haan www.mf.nl
MF Uitzendbureau Agaath Elema www.mf.nl
Molema VOF Guus Zantinga www.molemavof.nl
MSN Kunststof Kozijnen Douwe Wit, de www.msnkozijnen.nl
Mulders Meubeldorp Geert Mulder www.muldersmeubldorp.nl
NC-websites Lennart van der Zwan http://www.nc-websites.nl
Nefkens Noord Robbert Gort www.nefkens-noord.nl
Nieboer Makelaars Yvonne Smit www.nieboer.nl
Notariaat Winschoten Perry Kruize www.notariaatwinschoten.nl
Notariskantoor Groen Monique Tieben www.notarisgroen.nl
Notariskantoor Groen Agna Groen www.notarisgroen.nl
Oldenburger|Fritom Jan Jacobs www.oldenburgerfritom.nl
Online Ondernemers - internet marketing Rick Molema www.onlineondernemers.nl
Oosterlengte Hennie Sanders www.oosterlengte.nl
P.P.S. Salarisadm. en adviezen B.V. Peter Postma www.ppsal.nl
pander en lier David von Henning www.panderenlier.nl
Paper converting Tero Karstikko www.pyroll.com
PBM's,BHV,VCA opleidingen/brandweermaterialen Henry Esman www.safetyfireproducts.nl
PCB Timmerwerken Peter Bakhuyzen www.pcb-timmerwerken.nl
PKF/Post pallets Erik Post www.pkfpost.nl
Plat Infra René Plat www.platinfra.nl
PrengerHoekman Hiltje Kamminga www.prengerhoekman.nl
PrengerHoekman Mariska Bosma-Spieard www.prengerhoekman.nl
Pro Motion Pictures Robin Plomp www.promopix.nl
ProActief B.V. Meerten Meertens www.pro-actief.nl
Projectbureau Blauwestad Johan Koopmans www.blauwestad.nl
Projectbureau Blauwestad Miranda Wit, de www.blauwestad.nl
Qsil Winschoten Nina Huck www.qsil.com
Rabobank Zuid en Oost Groningen Martin Kanon www.rabobank.nl/zog
Rabobank Zuid en Oost Groningen Jaap Blaakmeer www.rabobank.nl/zog
Randstad Harma Oosterveld www.randstad.nl
Randstad Winschoten Mariska Ploeger www.randstad.nl
Regionaal Ondernemers Instituut Frank Vogelzang www.stichtingroi.nl
Roelfsema Administraties & Advies Wubbe Roelfsema www.wubberoelfsema.nl
Rozenstad Tim Lulofs www.rozenstad.nl
RSE telecom & ict Joost Smits www.rsetelecom.nl
RSE Telecom & ICT Gert Smits www.rsetelecom.nl
Sanidrome het badhuis Henk- Jan Beishuizen www.sanidrome.nl/hetbadhuis
Schilders en glaszettersbedrijf Albert Dreijer www.schildersbedrijfdreijer.nl
Schildersbedrijf Arends BV Albert Arends www.schildersbedrijf-arends.nl
Schildersbedrijf Huizinga E. Huizinga www.schildersbedrijfhuizinga.nl
Skytz Martin Kok http://www.skytz.nl
Slagerij Hofman Andre Hofman www.slagerijhofman.nl
Spela fotografisch bedrijf Koos Spek v.d. www.spela-fotoreportages.nl
Spijker Logistics en Koeriersdiensten Pascal Spijker http://www.spijkerlogistics.nl
Sportcentrum -Coaching Anne Delis www.sportcentrumoldambt.nl
Sportcentrum Nico Jager René Beertema www.nicojager.nl
Steenhuis Recycling BV Having Steenhuis www.steenhuis-recycling.nl
Stichting Acantus Groep Jan Tuin www.acantus.nl
Stijkel Bouw B.V. aannemingsbedrijf G. Koning www.stijkelbouw.nl
Stopaq Frits Doddema www.stopaq.com
Synergon André De Wit www.synergonsw.nl
Syntera Tim Meijer www.syntera.nl
Technisch Bureau G.W.Bos Jan Bos www.bosuitbeerta.nl
Tips2Trade Lammert Doddema www.tips2trade.com
Total Office Center Oldambt Doeko Welp www.mijntoco.nl
Transparant Advies + Accountancy Bart Frans https://www.transparant-accountancy.nl/
Uitvaartcentrum Oost Groningen Gert Wal, de www.crematoriumwinschoten.nl
Uitvaartonderneming Alex Eefting www.uitvaartverzorging-eefting.nl
Uitvaartvereniging UVW Akke Vrijmoeth www.mekander-uitvaart.nl
UWV Tini Bolken www.werk.nl of www.uwv.nl
UWV WERKbedrijf Roy Köller www.uwv.nl
Van der Flier B.V. Kor van der Flier www.vanderflierbv.nl
Van der Grijspaarde Bouwkundig Ontwerp Advies René van der Grijspaarde www.grijspaarde.com
Van der Laan Verzekeringen E. Van der Laan www.vdlaan.nl
Van Staalduinen Scheemda B.V. Gerrit van Staalduinen www.acsl.nl
vandervalk+degroot b.v. Evert Wijnbergen www.valkdegroot.nl
Vandinter Semo Bert-Jan Dinter van www.vandintersemo.nl
Verbidak bv Andrea Dekker www.verbidak.nl
Verbion Handel Hessel Raatjes www.verbionhandel.nl
Verbion Handel Stoffer van der laan www.verbionhandel.nl
Verbion Vloeren Egbert Kruize www.verbionvloeren.nl
Verbion Vloeren Egbert Kruize www.verbionvloeren.nl
Verheek B.V. Sarina Verheek www.verheek.nl
verhuisbedrijf nobbe JAN NOBBE www.verhuisbedrijfnobbe.nl
Vermeulen Steen & Hout Dennis Vermeulen www.steenenhout.nl
Virol Freerk Potze www.virol.nl
Virol B.V. Marius Oldenburger www.virol.nl
Visser Chauffeursdienst Roelof Visser www.visserchauffeursdienst.nl
Vliegbedrijf Tom Karst van der Meulen www.oostwold-airport.nl
VOF Bennie en Jose Smits. José Smits -
Voulon Accontants en Belastingadviseurs Rob Timans https://www.voulonaccountants.nl
VTW Plaagdierbeheersing Kees van 't Westeinde http://www.vtwplaagdierbeheersing.nl/
Wegenbouwbedrijf Oost Simon Scholma www.wegenbouwbedrijfoost.nl
Werk&Zo Recruitment Alex Bakker www.werk-enzo.nl
Werkpro Frits de Jonge www.werkpro.nl
WERKVELDEN Bedrijfskleding op maat! Milly van der Velden www.werkvelden.nl
Werkwaar bv Chris Goelema www.werkwaar.nl
Westerman Staal en Apparatenbouw J. Westerman www.westerman-winschoten.nl
WFM Taxatie & Consultancy Wilt Meendering www.wfmtaxatie.nl
WiBeS Bouwbedrijf Olivier Wijnhout www.wibes.nl
Wierenga Dienstverlening sander wierenga -
WVV 1896 Jan Jacobs www.wvv1896.com